CALLASSİST®

Türkiye’de hızla büyümekte olan çağrı merkezi sektörünün önde gelen isim Callassist, her fırsatta eşsiz müşteri deneyimi sunar. Callassist olarak Türkiye’nin genelinde 150’den fazla çalışanımız ile Hollandaca (Flemenkçe), Fransızca ve Almanca dillerinde lehçede 2000 yılından beri hizmet sağlamaktayız.

“Kalite bizim işimiz” ilkemizle Avrupa’da Hollanda’da, Türkiye’de ise, Kayseri, Samsun ve Karaman’da olmak üzere toplam 4 lokasyonumuzda 150’in üzerinde çalışanımız, esnek ve çevik iş modelimiz, güçlü teknolojik altyapımız ve benzersiz CRM uzmanlığımız ile hem Türkiye’de hem Avrupa’da farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok öncü firmaya çağrı merkezi hizmetlerimizi sunuyoruz. Müşterilerimizin CRM iş ortağı olarak müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı, teknik destek ve tamamlayıcı hizmetlerimiz ile sadece bir çağrı merkezi olmanın ötesindeyiz!


Bizim işimiz “Tutkuyu Mükemmelliyete Dönüştürmek”. Biz tutkuyla hareket ederiz. Tutku bizi tanımlar, bizi motive eder, ileriye taşır.


KALİTE BİZİM İŞİMİZ

Küresel ayak izimiz sayesinde, dünya çapında birçok ülkeden edindiğimiz en iyi uygulamalarımızı ve deneyimlerimizi sürekli inovasyon, en iyi müşteri temsilcileri, verimli süreçler, analitik çözümler ve stratejik lokasyonlar ilkelerimizle bir araya getiriyoruz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her zaman, sorunsuz ve geliştirilmiş müşteri deneyimi sunmak için hızlı ekip ataması ve hizmet çeşitliliği ile yanınızdayız! Biz, müşterilerimizin işlerine tutku ve mükemmellikle dokunarak insanlarla insanlar için çalışıyoruz. İşimizi yaparken insan öğesinin önem kazandığını ve müşterilerimizin memnuniyetinin, çalışanlarımızın profesyonelliği ve mutluluğu ile doğrudan ilgili olduğunu biliyoruz. Bizim işimiz “Tutkuyu Mükemmelliyete Dönüştürmek”. Biz tutkuyla hareket ederiz. Tutku bizi tanımlar, bizi motive eder, ileriye taşır.

 

ÇIK